Technical Consultant Digitalization & Construction Tschechien (m/w/d)

Tschechien
Vollzeit
GEALAN Fenster-Systeme GmbH
Berufserfahrung
Vertrieb, Key Accounting
Vollzeit
Publiziert: 14.08.2023
Headerbild GEALAN Fenster-Systeme GmbH
Mezinárodní skupina společností GEALAN Fenster-Systeme zaměstnává po celém světě přibližně 1 600 lidí. Díky nejmodernějším výrobním postupům v oblasti koextruze plastů a vlastní výrobě nástrojů vyrábí a distribuuje vysoce kvalitní a inovativní výrobky pro výrobu oken a dveří po celé Evropě. Pro posílení našeho obchodního týmu hledáme co nejdříve technického konzultanta/kozultantku pro digitalizaci a kontrukci pro region Česká republika.

Náplň práce

  • Selbstständige Objektbetreuung und Bearbeitung im Innendienst
  • Samostatná podpora objektů a administrativní zpracování
  • Technická školení, poradenství klíčovým osobám a osobám s rozhodovací pravomocí v oboru
  • Komunikace výhod systému, např. architektům, developerům atd.
  • Konstruktivní poradenství a podpora architektů, majitelů budov, projekčních kanceláří a zákazníků při zpracování projektů
  • Podpora technických a obchodních pracovníků v terénu při správě objektů a v technických programech
  • Technické poradenství pro partnery, např. týkající se hodnoty U, zvukové izolace, informací o stavební fyzice ohledně plastových oken a dveří, ochraně proti vloupání atd.
  • Příprava předběžných statických měření a servisních specifikací pomocí vlastního plánovacího softwaru pro okna a dveře
  • Příprava podrobných výkresů v programu AutoCAD
  • Podpora architektů při vytváření modelů BIM z interního plánovacího softwaru

Váš profil

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání technického směru nebo státem certifikovaný technik v oboru stavebnictví (stavební inženýr, stavební technik), strojírenství nebo obdobném, případně srovnatelné vzdělání s odpovídající odbornou praxí
  • Technický obchodní zástupce nebo obchodní zástupce v oblasti smluvního obchodu s průmyslovými partnery nebo výrobci oken mimo společnost GEALAN
  • Znalost CAD a kancelářských dovedností
  • Uživatelská znalost programu AutoCAD
  • Základní znalost programů Revit a ArchiCAD a předchozí znalost BIM je žádoucí
  • Zběhlost v jednání s osobami s partnery a se zákazníky, reprezentativní vystupování
  • Spolehlivost, přesnost, důvěryhodnost
  • Ochota cestovat
  • Velmi dobrá znalost českého jazyka slovem i písmem
  • Dobrá znalost německého a/nebo anglického jazyka, a to slovem i písmem

Nabízíme

Nabízíme vám mzdu závislou na výkonu, velmi dobré IT vybavení (iPad/iPhone) pro váš home office a prestižní služební vůz s možností soukromého využití. Flexibilní pracovní doba. Samozřejmostí je, že vám poskytneme úvodní školení přizpůsobené vašim potřebám. Vaši kariéru podpoříme různými možnostmi dalšího vzdělávání. Můžete čerpat z existujících modulů Sales Excellence, ze zkušeností s osvědčenými postupy a aktivně se také podílet na jejich utváření. Naši kolegové udržují otevřenou atmosféru, která se vyznačuje silnou soudržností a vzájemnou podporou.

Adresa a kontaktní osoba

Využijte příležitostí, které se vám nabízejí v rychle rostoucí společnosti, a přihlaste se online na adrese:

GEALAN Fenster-Systeme
Simon Pusch
Hofer Straße 80
95145 Oberkotzau

Tel. +49 9286 77-2165
E-Mail: simon.pusch@gealan.de

Bitte beziehen Sie sich bei Ihrer Bewerbung auf jobfinder-thueringen.de - vielen Dank!